hero-background-image

1| VIAR – Pracownia Projektowa – mgr inż. arch. Wiktor Kuchniak

O Mnie

Od 2018 roku z pasją prowadzę własną firmę w branży architektonicznej, specjalizując się w budownictwie pasywnym i energooszczędnym. W tym też kierunku stale się rozwijam i poszerzam swoją wiedzę, dlatego ciągły rozwój i innowacje w tej dziedzinie są dla mnie priorytetem. Projektuję budynki, które są zgodne z zasadami zrównoważonego budownictwa, o minimalnym wpływie na środowisko naturalne i zapewniają najwyższy komfort dla ich użytkowników.

Misja

Wierzę, że przyszłość budownictwa leży w harmonii z naturą, którą można osiągnąć dzięki budownictwu w standardzie pasywnym.

Dążę do tego, by każdy projekt był przykładem zrównoważonego budownictwa, promując świadomość i edukację wśród przyszłych inwestorów na temat korzyści płynących z budownictwa pasywnego.

 

Chcę również walczyć ze stereotypami na temat budownictwa pasywnego, które utarły się przez lata. Przykładem jest przekonanie, że budynki pasywne są znacznie droższe w budowie niż tradycyjne, co nie zawsze jest prawdą, biorąc pod uwagę długoterminowe oszczędności energetyczne.

Według mnie zdrowie i komfort, jakie daje nam mieszkanie w budynku pasywnym są bezcenne i nie da się ich przeliczyć na pieniądze.

 

VIAR pracownia projektowa domów pasywnych
logo_de_certyfikowany_mistrz_handwerker
logo ambasadora budynków pasywnych

 

Skontaktuj się ze mną, jeżeli… 

Poszukujesz doświadczonego architekta, który specjalizuje się w budownictwie pasywnym i energooszczędnym, oraz cenisz sobie innowacyjne podejście i zrównoważony rozwój. Z chęcią wysłucham Twoich pomysłów i razem opracujemy rozwiązania, które będą spełniały Twoje oczekiwania pod względem funkcjonalności, estetyki oraz efektywności energetycznej. Zapraszam do kontaktu:

Wiktor Kuchniak
504 777 656
viar.kuchniak@gmail.com
linkedin

Znajdziesz mnie również na liście ekspertów (1. Projektanci > 1a. Architekci) oraz
Ambasadorów Budownictwa Pasywnego